dandelion
Каня се да си продам макбук про-то 13" от края на 2011 и да си купя нов еър 13". Не знам какво ме спира обаче..
Ducky
Сутрин, 6:15, гарата в Стамболийски пълна с камери и репортери и не стига, че влака е претъпкан, ами и те се навряха, един оператор буквално ме премаза.
harlequin
тва... сарказъм ли е, или? Goodreads понякога има уникално чувство за хумор ¬_¬
_e7
Кои песни пускате, когато правите секс?
dandelion
Ако си руса и се се обличаш с къси червени офис роклички през Януари и аз ти говоря на Английски а ти продължаваш да ме питаш неща на Холандски - не те харесвам
dandelion
4,5 часа в среща, където всички 7 човека говореха холандски, а аз трябваше да водя записки.. оцелях, но главата ми не ме обича никак ..
notexist
Получих си пратката днес! Ето защо пия Кока-Кола, а не Пепси... Защото те си изпълняват подаръците... Ваучера на тъпото Пепси така и не го получих!
mitternacht
Кой е най-старият работещ във вас мобилен телефон? (Една нокия 6151 от 2006 година днес заслужено отиде в пенсия)
мисля, че @Gothika47 разбира от тези неща, пък мисля, че и ти знаеш за това
Jan 13 2015, 16:49не ми трябват още тези: after effects, premiere, sony vegas, movie maker трябва ми нещо простичко, което да може да ми запише един .swf файл...
Jan 13 2015, 16:53+ вече нямам време да я сглобявам на ново
Jan 13 2015, 16:54Pinnacle studio?
Jan 14 2015, 05:58@Gothika47 ми помогна днес (той ми я сглоби), иначе благодаря за предложенията! (:
Jan 14 2015, 20:34