Няма такъв идиот като мен спечелих няква история, звъня аз на номера и тия ме питат за моя номер и почвам да се чудя.. Викам 0 три осмици.. А не, 887..
В Холандия имат специална застраховка. Плащаш си към 9 евро на месец към едни на които си описал точно как искаш да ти е погребението и като умреш близките ти
не трябва нищо да плащат и за нищо да се притесняват, защото ти си си го организирал. Приятеля ми (27г) има тази + една друга за 4 евро на месец която се грижи
2012 Ноември бях за 1 месец (за най дълго от 2007 насам) и си стоях почти само вкъщи. Особено Русе (изключение центъра) е доста мръсно и всеки има коментари..