pacopetkov
Това някакъв ефект ли е, или е истинска снимка? Ако е ефект с дрехите на затворник, как се прави?
notexist
Бих го пробвала само заради бонбонките ;д
eMkyyy
E и утре комшията ако ме събуди с къртача в 7 сутринта ще си имаме проблеми :@ !
dandelion
Попълнете липсващата нотичка: до ре ми фа сол ла ...
bgdn
Изпрати ми майко... 7-8 лева...