Ducky
На сила се накарах да си легна в 3:15 и да оставя новата си книга, толкова се вглъбих в нея...
Ducky
Малка част от пикничето ни днес. ^^
belushka20
Айде хора, аз заминавам на сватба!
_e7
com._e7@gmail - искам такъв имейл за коледа
SaTaSi
Когато почти се избиват кой да седне в градския транспорт. Когато плюскат, пият и пушат като за последно и не на последно място, когато са изпълнили сърцата си
bgdn
днешния флейм! https://www.facebook.com/gantree/posts/10151697144701387
Напълно възможно. Макар че сега ще почвам Керуак
Jun 11 2013, 10:27е, не казвам веднага, когато имаш време и искаш, погледни я ^^
Jun 11 2013, 10:37Да де хаха ако не забравя
Jun 11 2013, 10:42мащай го тоя Йънг, Керуак мадафака.
Jun 11 2013, 10:58ее, т'ва ми подариха за рождения ден, това чета... после захващам Пратчет, после По и накрая Дамата с камелиите ^_^
Jun 11 2013, 11:00