@aviatrix да ми вземеш ключодържател от Утрехт. Oh, wait.
@Rx-Ende аре бири, ве!
@hurmaqny няма да се засечем
@hurmaqny кажи после как е бил концерта, щото след този, на който отидох, бях с малко смесени чувства.
@tedo92 концертът беше МЕГА добър! Единственото ми оплакване е от озвучаването и то само в малко на брой моменти. Иначе хорицата направиха страхотно шоу.
Чакам Tool да се завърнат от 9-годишна почивка. Засега няма изгледи това да се случи
Някой ден... keep the faith alive.
10/10
Верно ли е wild?
Pretty wild. Само виж колко му е голяма главата на котъра, като знаеш, че моята е точно зад неговата.
много добра!
@aviatrix да ми вземеш ключодържател от Утрехт. Oh, wait.
May 30 2016, 12:55@Rx-Ende аре бири, ве!
May 30 2016, 14:24 през mobi@hurmaqny няма да се засечем
May 30 2016, 16:17@hurmaqny кажи после как е бил концерта, щото след този, на който отидох, бях с малко смесени чувства.
May 31 2016, 15:34@tedo92 концертът беше МЕГА добър! Единственото ми оплакване е от озвучаването и то само в малко на брой моменти. Иначе хорицата направиха страхотно шоу.
Jun 05 2016, 14:04