хахаха и аз предадох днес къде учеше ти бтв?
Aarhus School of Business имаш ли още изпити или приключи? на мен ми предстоят още 5 изпита тоя семестър
оо ти имаш още да се позанимаваш (: аз съм готов, мойта специалност няма изпити
еее, късметлия коя е твоята специалност? и къде?
Enterprise & Entrepreneurial Management в Anglia Ruskin. приключихме с major project, който беше практическа задача и затова нямаме изпити