lul
http://gifsound.com/?gif=http://25.media.tumb...p;start=11
loool @engise WIN
dealextreme.com и prodavalnik.com (и разни други в зависимост вече)
Amazon.co.uk
DX, ebay, prodavalnik, unex и разни други ;д
Главно от FiXTStore.com. Но много често пазарувам и от Amazon.co.uk, Threadless.com, bookdepository.co.uk и тн.
direct2play.com , store.steampowered.com/
@n3mo
@engise взе ми думите ...
мех. ^_^
http://oxi.la/nVOg8ja2m.png
Meн - ........ ще се сети сам
ще изпълваш интернет пространството със сексапилния си глас, да?
@disappointed Indeed @specter Why not?
Защото всичко е наблъскано в малко пространство и вероятно са изпълнени с по-некачествени компоненти.
Микрофон + предусилвател с фантомно захранване + аудио интерфейс в едно. По принцип не съм фен на комбинирани изпълнения, но вече зависи от целта.
@specter на звук го докарва добре... не очаквам кой знае какво, но със сигурност е 58943749 пъти по-добър от моя в момента
Това клилче - пълен WIN! Напомня ми на предаването с Morgan Freeman - Through The Wormhole.
Биха вдигнали рейтинга, ако бяха сложили някой deep voice guy, а не такъв льольо.
Според мен си беше окей и така. Но може би с Морган Фрийман щеше да е по-епик определено.
http://www.koalastothemax.com/
http://heyyeyaaeyaaaeyaeyaa.com/ <3
@mitternacht http://img688.imageshack.us/img688/103/koalam.png
На ви още един безсмислен сайт: http://www.pointerpointer.com/
Осем!
Ъм, на мен на chrome ми е черен, на IE10... съвсем различен
Дюююд, искам и аз! :о
http://www.ebay.com/itm/NEW-Dr-Who-TARDIS-4-5...19d5f9940d
Duuuuuude!
Бих си поръчал ако не беше толкова скъпо 40 лв за декорация 15см
lul
Nov 28 2012, 15:21http://gifsound.com/?gif=http://25.media.tumb...p;start=11
Nov 28 2012, 22:17loool
@engise WIN
Nov 28 2012, 22:57