alish
гледа ми се нещо като a bout de souffle и pierrot le fou. не непременно с белмондо, но просто... нещо с това настроение. идеи?
FromTheInside
Някой знае ли как мога да сменя мак адреса на компютъра?
r0niTo
we all play a wicked game and Chris Isaak said it very well
ZzZaPyr
All I wanna do is smoke a little chronic
wisper
Take everything from the inside and throw it all away...