gg04
Новата Opera май изглежда по-добре от Firefox. Мисля, че е време да се откажа от лисицата в полза на Opera или Chrome.
semprom
Chrome започна твърде много да се гаври с мене. Май май ще се върна на лисицата .....
nveselinov
Google Chrome 12.0.742.112
aftercollabz
google chrome може да забрави за мен това лято, при наличието на aurora и opera next. чудя се дали да не пробвам и safari 5
alex95
public String getReason(String playerName) throws Knife {
gg04
CHRZĄSZCZYRZEWOSZYCE - не знаех, че има такъв град в Полша. Мислех, че поляците се ебават с мен.
sandprince
Game of Thrones не е кой знае какво но става за гледане. Ще има с какво да си убивам времето докато чакам втората половина на сезона на doctor who.
mitternacht
Rebecca Bogard was a 27-year-old teacher... was arrested after a male 15-year-old student's mother found sexually explicit text messages from a woman
sandprince
хм да са напъна ли да гледам Game of Thrones...дали ще излезне нещо добро от това?
mitternacht
jega, gorna orqhovica, marshrutki.... Idiliq!!!
aviatrix
Don't know what I'm going through, but I just keep on going through changes...
bgdn
Айде народе Firefox 5.0 е наличен. Граби!
bgdn
Firefox 5 бил наличен за сваляне; до края на годината щяло да има и 7-ма версия. Тези младежи пият ли си хапчетата?
Ще се пробвам и аз сигурно
. В офиса съм инсталирал нелегално Chrome, защото не ни разрешават друго. Засега Операта зарежда най-бързо.
Jul 02 2011, 00:34