CarreraGT
Винаги съм била FireFox фен, обаче тоя Chrome е много добър, по дяволите!
CECOOO
You have got to be pouring ass juice on the throat of an unwilling zebra (Cr1tikal)
helperOK
А стига бе, колко приятно ме изненада филма "Game of thrones", освен, че е точно по книгата, са се постарали доста. Очарована съм!
podmatrix
CHROME DIVISION - Bulldogs Unleashed
tedo92
я, обновили са ми иконката на Chrome.
Milady
Нямам думи..толкова са идеални