@schizophrenia знаех си! той ли? @tedo92 колко бързо ме смени!! ...и все пак, искам да я видя. пък. мн яко изглежда до тук. защо цифра а не аналог обаче?
@micobg хахаха... абе със Сафари 5.0.1 съм и сайта ми предлага да си кача 5.33.16? Айде да вземете да си оправите кода... щот Safari e 5.0.1, но Chrome....