Търсене на постове: IT Security

Алекс
alex95
http://www.gentoo.org/security/en/glsa/glsa-201001-03.xml
Knowledgebg
knowledgebg
http://knowledgebg.blogspot.com/2010/02/perso...urity.html
jmel4e
Майкрософт пуска безплатна антивирусна програма на български език.. Microsoft Security Essentials се предлага като допълнителна полза само за компютри,..
http://goodnews.bg/index/page/world/id/2106/%D0%9C%D0%B0%D0%B9%D0%BA%...%D0%
Snoopy
blacksnoopy
WordPress 2.9.2 has been released, addressing a security concern w/trash
Иван Савков
sandprince
@semprom M$ кога са правили нещо надеждно и с високо ниво на security :D
semprom
@sandprince сложи си Microsoft Security Essentials .. Лека и доста добра. А и кой по добре ще знае как да опази Windows от Microsoft? :)
http://www.microsoft.com/Security_Essentials/
semprom
@aleksoft Microsoft Security Essentials ;) It's Good!
Георги Костадинов
Forsi
WTF! Norton Security Scan току-що се инсталира без мое разрешение! Каква е тази глупост, деба. NORTON SUX!! Яяя да ми изчезва....
Алекс
alex95
@skypecheck Нормално ли е да виси така половин час? Изкара security warning, инициализира applet-a и е до там
http://prikachi.com/files/1223252s.png
Георги Цветанов
t0m3kk
@mkBooOO сложи си kaspersky internet security 7.0.0.125 :] най-доброто според мен... вярно, че като влезе нещо не можеш да го изчистиш, но не ги пуска да влизат
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X сложих си "Microsoft Security Essentials"; @sandprince - дразни ме че през няколко часа изкача прозорче, което ме кара да купя пълният пакет...
Snoopy
blacksnoopy
@Emyto Unfortunately, the 1 year Panda Internet Security 2010 promotion was restricted to US customers only
Snoopy
blacksnoopy
Безплатен едногодишен лиценз за Panda Internet Security 2010 САМО ДНЕС!!!! http://bit.ly/1Ju0p4
Емил Станчев
Emyto
Като съм тръгнал с безплатни версии на платени продукти: Безплатен едногодишен лиценз за Panda Internet Security 2010 САМО ДНЕС!!!!
http://us.pandasecurity.com/windows7party/index.html
Алекс
alex95
remarks: For Hacking, Spamming or Security problems remarks: send mail to [email protected] Охоооо, защо не :)
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата