Търсене на постове: Lineage

Trying to dox me? (: so sad..
neutron
Свалям Lineage II :)
Веселин
blendaz
Пфф ... чакам Lineage да се изтегли, че да го пусна да се ъпдейтва през нощта ... ама така ми се спиии ZzzZzZ...
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@drgigguls Ми в скайп всички спят :) търся си филм, ама нищо не си харесвам, не ми се цъка нито цс. нито lineage :S
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Не ми се спи отново. Ще разцъкам малко Lineage 2 :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
А не мога да си харесам нов аватар. Май ще остана за сега този от lineage 2 :) ама ддз :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Малко почивка. Отивам да поцъкам малко Lineage 2 :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@voic4e Lineage 2 e онлайн игра :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@Dr1nata Героите :) в lineage 2 ;)
Paulina
Paulina
@aviatrix Lineage II. Засега нямам друг избор.
Paulina
Paulina
@aviatrix Ooo. Супер, супер. Бива цената.... само дано и месечно да е горе долу добра цената. Приблизиииително колкото Lineage II, моля :D
Радослав
Soul4o
ееееееее, аре стига бе ... ся и Lineage се е бъгнал и тряя го оправям ... баси старта на деня :X
Йордан
Qlamoff
@sandprince Delux ? Много е яка- удобна за стратегии, примерно за Lineage2 да си изпълняваш куестовете... Супер здрава е!
Страница: 1 2

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата