Търсене на постове: Mall

Millita
Millita
Днес вече ще седна да уча! Този път обещавам!! Но първо да си догледам серийките на Smallville :D:D:D
Иван Савков
sandprince
@semprom така е...аз съм един small wise design dude
Йордан Яламов
Yalamov
@yuliyan @amigo, щото в Grand Mall-a няма ядене xD пък и е доооооооста, доста зле!
Юлиян
yuliyan
...и кенефите на Mall Varna започнаха да хващат паяжини...
Йордан Яламов
Yalamov
@stankoff, нда, явно е било от 10. Все тая, не мисля че ще изпусна нещо кой знае какво- поредният мол, който ще изпразни Mall Varna, както стана с Пфое мола :)
Радослав
Soul4o
@stankoff а, добре че е във Варна :) Сега го погледнах, 100% ще му се лепне ника Google Mall
Иво Станков
stankoff
Grand Mall изпревари кулите и ще отвори на 27ми, след седмица.
Мирослав Петров
miro91
@gogata2427 един банкомат в града пък е на win xp и един път беше спрял тока и после се реснал компа и излезе онова за start windows normally :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@nveselinov Десен бутон на празно горе в менютата, cusomize/настройки и даваш use small icons ;)
Георги Неделчев
joronedelchev
Новият The Mall - wow.
Божидар
1271930521829494.png magiiko
The Mall или кисело мляко за 0.09 ст. | Личен Блог на Божидар http://bit.ly/cJHb8s (via @svejo)
http://bit.ly/cJHb8s
invisible101
"Yes, we all are ordinary people, but we can within our own small ways, light a small light in a dark room..."
Юлиян
yuliyan
GrandMall Варна - малко на Google ми мяза :/
Ally
alish
и такова... http://kuhnqta.wordpress.com/2010/04/02/small/ ама не ме питайте, защото и аз не съм много сигурна...
Йорданка
tenderlilac
nevermind me, nevermind me.. i'll just cast shadows on your walls. nevermind me. nevermind me. my god, i feel so small..
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата