razhodka
На 25 септември беше открит първият Музей на туризма в България, предаде Дарик радио. Музеят се намира в местността Ксилифор край Велико Търново .
veracooper
Слушах тази сутрин химна, написан по повод подписване на декларацията. Хубав и неизвестен. В архива на националното радио само го има.
tedo92
Гледах "Челюсти" по Нова ТВ. Извод: баба Сашка Васева е абсолютно кукуриго... Все едно да спориш с радио-точка...
Sham
По сирийското радио в програмата за поздрави се обади един сириец от Германия и поиска "Аспирина". И я пуснаха! Хаха, много готино звучи сръбско в Дамаск!