voic4e
Слушам радио на терасата с лаптопа
joronedelchev
В един нов радио-сет на Давид Вендета има жесток ремикс на Fired Up от "Фънки Грийн Догс" с подложката от Billie Jean на Джако. Yeah!
Mariyan
Да чуя Bob Marley - Jamming по Рок радио, е какво по-добро от това. Тази нощ трябва да поспя, защото утре ще ходя на село и не искам да дремя по пътя. ;]
SoundFlame
Yeah! парчето ми с Forensic - CHUCKS може да стане трак на седмицата в хипхоп предавнето Републиката по радио Пловдив, що не дадеш едно рамо да го бутнем напред
svejo
Пускайте радио нова, много добър ремикс има в момента
svejo
Тази вечер след 8 сме поканени в предаването "Радиатор" на Дарик Радио. Предполагам ще се получи интересно и забавно.
urbandito
гледате ли наградите на бг радио?