Търсене на постове: ORV Радио

Светозар Георгиев
voic4e
Слушам радио на терасата с лаптопа
Георги Неделчев
joronedelchev
В един нов радио-сет на Давид Вендета има жесток ремикс на Fired Up от "Фънки Грийн Догс" с подложката от Billie Jean на Джако. Yeah!
Йоана
yols
Слушам радио и чакам да стане време за една работна среща... пфууу... :)))
Mariyan
Да чуя Bob Marley - Jamming по Рок радио, е какво по-добро от това. Тази нощ трябва да поспя, защото утре ще ходя на село и не искам да дремя по пътя. ;]
Мануел Симеонов
Manuel
"Мамо стига слуша тая кака, че на мене ми се а.... айдеее вече нищо не ми се прави!" ;) Тва по кое радио беше в сутрешния блок, ех как не се сещам...
Soundflame
SoundFlame
Yeah! парчето ми с Forensic - CHUCKS може да стане трак на седмицата в хипхоп предавнето Републиката по радио Пловдив, що не дадеш едно рамо да го бутнем напред
svejo.net
svejo
Пускайте радио нова, много добър ремикс има в момента
Snoopy
blacksnoopy
И кво, нали щяха да пускат телефоните. Ц ц. @aftercollabz досега момчетата от @svejo бяха в едно предаване по дарик радио :)
svejo.net
svejo
Тази вечер след 8 сме поканени в предаването "Радиатор" на Дарик Радио. Предполагам ще се получи интересно и забавно.
NED
Bulgarism
Безсъние... по-добре да бях излезнал... сега слушам наградите на БГ Радио. :)
Алекс
urbandito
на този айпи и порт можете да полсушате домашното ми радио: http://87.246.57.50:8000 заредил съм хедкенди, ърбан хаус... или тука сте все рокаджии ;)
Алекс
urbandito
гледате ли наградите на бг радио?
Стефан Митев
Rx-Ende
Седя си с Джеймс Англичанина в Doom 7 Варна и си преглеждам реговете насам-натам от скука, че не ми се джига нищо. Плейвам Радио Куку - http://radiokuku.com :P
Goldy
Слушам радио Нова и се ровичкам в нета. Не е като да нямам работа, но просто имам нужда от почивка :)
svejo.net
svejo
Слушаме радио Нова и блестящите идеи не ни оставят на мира и за миг :)
Страница: 38 39 40 41 42

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата