Търсене на постове: Peter

Георги
FeelTheFear
@petersvp Това е песен бре....
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@petersvp хаха ^^ е несъм чак толкова зарибен програмист ^^ прозореца заби ^^
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@petersvp еми заби .. какво да е правя ^^
Denis Zhekov
Snooby
@petersvp ще ви я изпратим по куриер... някога... XD
Георги
FeelTheFear
@petersvp http://bgsearch.comli.com/ :D
Георги
FeelTheFear
@petersvp Сега ще го видим дали пак ще има проблем :D С енкодига ( на някой страници ) :D
Георги
FeelTheFear
@petersvp Хайде ще пробвам, само да ме измамиш :D
Георги
FeelTheFear
@petersvp http://feelthefear.info
Георги
FeelTheFear
@petersvp писна ми да ти кажа, тука цяла вечер си играя не ми остана време за съществената работа :@
Denis Zhekov
Snooby
@petersvp ...донякъде и ти :D
Георги Костадинов
Forsi
@FeelTheFear @petersvp Мога да кажа,че на виста рам<1.3 Gb беше рядка гледка :D ,а сега ми е 1.15 GB ооеяя
Георги
FeelTheFear
@petersvp бях на виста прецака ми целия комп, неможех да пусна никва програма и сега отново си стоя с XP-to pack 3 и съм си доволен ще изчакам да излезе 7мицата
Георги
FeelTheFear
@petersvp Ами сиг е така, но все пак помня началото на Виста и до сега е съкс...
Георги Костадинов
Forsi
Mммм добра идея ми даде @petersvp по скайп - "слагай Ubuntu върху старата бъгава 7-ца" . Окей ,малко да поразучя линукс аз. :)
Цветелин Павлов
sentinel
@petersvp - това на phystris ти ли си го правил?
Страница: 13 14 15 16 17

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата