Търсене на постове: Photos

Стефан Митев
Rx-Ende
@Drake изгуби ми се нещо тоя вариант, ето малко по-различен :D http://thecheesegrater.co.uk/neo-knows-photoshop/
Елиза Желева
elizazheleva
Photoshop издънка на седмицата 01.07.2010 | Личен блог на Елиза Желева http://bit.ly/ahIE6L (via @svejo)
BE PREPARED!
coolpuppy
Търся си Authorization Code за Photoshop cs2. Please help!
Иван Савков
sandprince
@kypidoncheto мне, по-скоро за монтаж във photoshop :D
Елиза Желева
elizazheleva
Photoshop издънка на седмицата 24.06.2010 | Личен блог на Елиза Желева http://bit.ly/9G1mio (via @svejo)
Peter Nikolow
bgdn
@Method-X сега ако им кажа че имам и закупени легални продукти (вкл. и Photoshop) и ще почнат да джавкат "що не използваш кракнати версии..." ... деца...
Иван Савков
sandprince
@dj_aquarius ...на каква ос бачкаш не значи колко добър дизайнер си. аз ако тряя и на правец ще бачкам, на photoshop 5 и пак ще съм си добър.
Peter Nikolow
bgdn
@sandprince и същевременно почти с 0-лево разпространение в останалия свят... Защо ли? Защото навремето преди Photoshop за Windows имаше Corel...
Стефан Митев
Rx-Ende
@bgdn Не сме в '95-та. :) Годината е 2010, PC-тата са мощни, Photoshop е еднакво добър на двете платформи, а Mac в България е преоценен кич. Welcome :)
Peter Nikolow
bgdn
@sandprince Photoshop, PageMaker и още много други продукти тръгват от Mac по време когато Windows беше още блян...
Snoopy
blacksnoopy
Някой сложил ли е вече безпроблемно Photoshop CS5?
lam3r4370
@amigo http://www.wikihow.com/Improve-Digital-Photo-...-Photoshop
Мартин Маринов
podmatrix
Opacity + Photoshop Blend Modes = Pattern Magic
http://bit.ly/cp58xW
Иван Савков
1276008303195884.jpg sandprince
Ей тъй изглежда моя Photoshop - така имам пространство за проекта и съм си извел най-важните панели, които ползвам най-често.
http://prikachi.com/images/349/2206349s.jpg
Страница: 22 23 24 25 26

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата