podmatrix
Два неуспешни опита за Merge in HDR на моя комп (Photoshop забива). Явно няма да стане!
antubis
Малиии .. 4GB рам вече не ми стигат. 4 браузъра с няколко таба, виртуална машина, Photoshop и няколко Dev-related програми и съм близо до горната граница ...
sandprince
@randex тцтц...колега, не става - photoshop-a и ти сте две несъвместими неща