Търсене на постове: Photos

Иван Савков
sandprince
@Forsi adobe photoshop и adobe illustrator се ползват за оформяне на дизайна, а с adobe indesign се сглобява да стане точно вестник и не намирам нищо смешно
Георги Костадинов
Forsi
@sandprince Не ми казвай, че се правят с Adobe Acrobat, Photoshop или Illustrator... Ако е така -> пфхахах!
The Bot
bot23
[ff123] Winterborn, Delain and Sonata Arctica – Live at Beograd ( Photos ) http://tinyurl.com/yafam44
Борис Борисов
bubsss
Photoshop за iPhone вече е наличен по цял свят
http://b2l.me/azkd8
Ruslan Trad
Sham
@rups ето един прекрасен фотограф,художник,любител и мой приятел - Бен Хайне- http://www.flickr.com/photos/benheine/
Георги Цветанов
t0m3kk
Мисля по някое време да си дам #t0m3kk {margin-left: 7087px;} г/д ще се паркирам в леглото :D стойноста е изчислена в Photoshop :D
Иван Савков
sandprince
Ужас...групирането на слоеве в photoshop-a си имало ограничение...в смисъл може да се прави до определен брой поднива с групи. Гадни Adobe !!!
Иван Савков
sandprince
@t0m3kk photoshop:
http://www.soft-press.com/goto.htm?http://www.soft-press.com/srchead....=530
Георги Цветанов
t0m3kk
@sandprince случайно да имаш някаква представа за книжки за photoshop и illustrator ?! да ме насочиш ?!
Мартин Маринов
podmatrix
Играя си с Photoshop-а:)
Преслав Панайотов
pisio
Къде се намира линията в Photoshop ?
yordanoff
Напоследък са модерни снимките с "изпърженото лице", т.е. overexposed. Photoshop - Ctrl+L и дръпни насам, дръпни натам... е не се прави точно така :D
Кампус БГ
campusbg
Снимки от премиерата на "Ангели и Дяволи 2" http://www.campus.bg/home/events/photos/album?albumid=122
http://www.campus.bg/home/events/photos/album?albumid=122
Иван Савков
sandprince
Е за такова нещо стааше дума http://www.photoshop-bg.com/index.php?nav=rea...mp;id=2696
Страница: 30 31 32 33 34

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата