Търсене на постове: Photos

yordanoff
Не съм го чувал... а го гледам по обявите за работа в дейтъ.беге... Може би са имали предвид Photoshop, а? Ха! ;)
Георги
nickname778
@NetCutter всъщност тва GIMP става ли за нещо в сравнение с photoshop. Не ме разбирай погрешно ползвал съм само GIMP и ми се струва доста зле
Serjo
Serjo
Photoshopа ми взе здравете честно :D
yordanoff
@Rx-Ende ти не беше ли модератор в photoshop-bg? :)
Serjo
Serjo
Отварям Photoshop ;)
Angelo
Някой може ли да помогне малко? Става въпрос за Photoshop, нов съм там и не разбирам. Ползвах GIMP преди това и нямах такъв проблем. Не искам да се залепят така
yordanoff
@Angelo Photoshop :) GIMP-а колкото и да го хвалят разни опен сорс маняци, не си е работа според мен. :)
Angelo
@X7r3M1s7a браво браво :) Трябва и аз да се науча да го правя. Photoshop или GIMP?
Петър Илиев
pesho
Доста дълъг работен ден отбелязах днес и доста добра работа свърших. Много обичам фазата когато не пиша код, просто рисувам сайтове с Photoshop.
yordanoff
Photoshop и .ico
http://www.iordanoff.info/2008/07/28/photoshop-save-as-ico/
AM
Mishef
--> 10 социални уеб сайта носещи трафик http://mishef.com/?p=146 |||| 10 места да добавите своите уроци за Photoshop http://mishef.com/?p=152
N@sko
nasko
И това ако не е Линукс-кия PhotoShop на!Ебаси якото приложение...силно Ви съветвам да го тествате ! :)
http://www.kanzelsberger.com/pixel/?page_id=5
yordanoff
@RMPG аз мисля да и правя малко козметични промени :D Тия дни ще обмисля нещата с Google SketchUp (че 3DMax-а не си е работа :D) и с Photoshop и почвам :P
AM
Mishef
xaxaxa Вижте надписа :) http://www.flickr.com/photos/doxikus/2108443060/
Владимир Комаров
1215253913436955.jpg Hamaelleon
Днес уж щях да почивам, пък от три часа съм се закрастил с CSS и Photoshop и разни дреболии по дизайна на back-end-а.. а уж избягах от дизайнерската работа..
Страница: 51 52 53 54 55

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата