t0m3kk
Тоя месец май е месец на промяната при мен... Вече не ползвам старата си регистрация в mtel, с нов номер съм, ся ако спра да ползвам старите gmail и skype...
yuliyan
Защо XAMPP 1.7.0 работи без проблеми, а 1.7.4 не пуска Apache и спира MySQL-а през 1 мин :/
ami da .. to maloumnite hora s malki kur4eta i kosmati topki koito za nish nestawat taka pishat !
Jul 22 2011, 13:29Да бе, оферта си е
бтв - "за нищо" и "не стават"***, just sayin' 
Jul 22 2011, 14:55