lpetrov
помагайте: каква OS да сложа на intel quadcore/6gb RAM/sata hdds....? търся перформънс и usability, че на XP-то (64bit) не ползва всички ресурси :/
CECOOO
The Fountain ... странен, но хубав филм.. Hugh Jackman направи добра игра.. па Darren Aronofsky си е добър сценарист и режисьор като цяло
http://www.imdb.com/title/tt0414993/
kitaiskia
Новата версия 5.1. ми забива постоянно.
h4ckY
@Method-X invite за skype чата на едното от д е?
междудругото песента е много зарибена
Feb 26 2011, 13:44