Търсене на постове: Sky

Цветелина
lovely-smile
skype 5.0 много ме радва :D
Виктор
human
Няма толкова тъпо нещо като Skype...
В. Сотиров
1284379780578266.png sown
Test-drive the brand new version. Skype Beta 5.0 for Windows.
deila
Ne razbiram 6to dekana se skysa da hvali fakulteta ni. Nali ve4e sme se zapisali
Snoopy
blacksnoopy
@sown Да, ако имаш въпроси -> skype
Белкин
ReXTaN
@tedo92 skype! :D
Мартин Маринов
podmatrix
Колко е странно със Skype 3.8. Old school ftw :D
rups
@nacholibre a i Massive! Abe Morcheeba sys Skye i Massive s Martina.. nqma kakvo da si govorim..
Millita
Millita
Up to the sky out of my mind its a beautiful beautiful life. feeling so fine till the sun shine.. <3
Peter Nikolow
bgdn
@bekyarov м/у другото защо спряха Skype за Windows Mobile? Да те светна ли...
Стефан Митев
Rx-Ende
Skype 5.0 beta 2 ме радва :)
Peter Nikolow
bgdn
@ReXTaN не, не ти тябва карта - намираш нещо безплатно като skype и се пробваш ад го инсталираш
Мартин Маринов
1283499796403304.png podmatrix
Higher Than The Sky by ~podmatrix
http://podmatrix.deviantart.com/art/Higher-Than-The-Sky-177809087
Цветелина
lovely-smile
I look up to the sky And now the World is mine Ive known it all my life I made it, I made it!
-=*****=-
mitternacht
...aj zrovname aj cechoch gnusnych madarskych :D:D:D:D
Страница: 39 40 41 42 43

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата