Търсене на постове: Sky

Георги Цветанов
t0m3kk
@chapkansky кути давай в скайп направо е...
Алекс
alex95
@semprom Поне вхмцс-а май ще гледа за вече съществуващи домейни, ако няма да го има скоро може да направиме и на тая система да проверява. skype ;D
Георги Цветанов
t0m3kk
@chapkansky да е Тошо ми каза :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@chapkansky ами има ресетъри за тая работа :) пиши ми в скайп, да ти пратя моя кис :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@chapkansky те ще ни кажат :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@alish haхахах @chapkansky ли познаваш?!
Ally
alish
@chapkansky добре съм... ама не е нужно да пишеш на директни :P
Тео
dimitroff
Такъв дъжд се излива навънка :x - в 7 и 30, небето беше тъмно като нощ... И сега гледам в skype как абонатите ми бавно изчезват (бая pc-та ще гърмят)
Светослав Стоянов
svetoslav
Хаха, гледам Е4 на Стъклен Дом и намерих малък фал :D Уж тея 2-те пички водят видео разговор по Skype, а видеото върви през BSPlayer :D
Стоян
Kane
Египет забрани разговорите чрез мобилен Skype - http://www.pcceni.bg/news/p3-2674-11.html
semprom
И все пак кой знае повече за Windows и боклуците му Microsoft или Kaspersky? :D @Rx-Ende
Алекс
alex95
@semprom виж skype :D
Светослав Стоянов
svetoslav
Новата версия на мобилния skype е супер, вече можеш да провеждаш разговори и да пращаш файлове, също така вече се виждат и емотиконите :)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Method-X SKYPE !
Георги Костадинов
Forsi
@alex95 RAM? Лол. Много гълта. При мен skyfire и mp3-ка включена ми остават 22 MB RAM. (преди малко тествах)
Страница: 43 44 45 46 47

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата