Търсене на постове: Sky

patblansh
@skypecheck изобщо не е от послушните, но това й е чара, докато чистихме с нея днес беше голямо шоу, сега знам кой ще ми дъвче учебниците
yordanoff
@skypecheck, Fawlty Towers (който е на първо място) съм го гледал, наистина е добър. А имам няколко епизода, които са непокътнати. Мерси, че ме подсети :D
patblansh
@skypecheck СУ/ФМИ
patblansh
@skypecheck като цяло уча софтуерно инженерство, но днес специално уча еБизнес, Управление на проекти и малко интегриране на системи
rups
@skypecheck Хаха, да бе да, чувствам се като затворник в Гуантанамо, нали там ги измъчвали с музика :D
patblansh
@skypecheck на радиото ми харесва че е неангажиращо, заслушваш се когато ти искаш, а не някой да ти крещи на главата и да се сменя стила през 5 мин
yordanoff
@skypecheck, да, всички сезони :)
rups
@skypecheck бих добавила и някакво pro fm към лайната, което за съжаление съм принудена от време на време да слушам.. и е истинско мъчение :(
rups
@skypecheck Е ти пък сега ли го откри това радио? О.о
patblansh
@skypecheck и аз съм му фенка на радио нова, особено покрай сесиите много го уважавам!
patblansh
@skypecheck много е фешън, нали :)
patblansh
@skypecheck мне, не мога да си кривя душата
patblansh
@skypecheck , алфите са ми като слепи с тези малки фарчета, харесвам големи очи
http://cache.jalopnik.com/assets/resources/2007/03/bmw_m3_concept_1.JPG
patblansh
@skypecheck малко са ми ексцентрично-грознички... BMW, Мустанг... коли, които гледат лошо и ръмжат на пътя
Страница: 60 61 62 63 64

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата