mudisoft
добавихме skyrim и spec ops към hitman за коледния гейминг : )
notexist
Добро утро. А вие защо нямате вайбъри да ме карате да вибрирам, а? :-D
viktorkoichew
Много беше як Skyfall, дори бих отишъл пак да го гледам. : ) И то почти единствено заради анимацията по време на надписите и песента на Адел.
joronedelchev
За всички, които не са съгласни с критиките ми към Skyfall - най-изненадващо и New York Post застана на същото мнение:
http://www.nypost.com/p/entertainment/movies/new_bond_film_skyfall_fa...qU4M