BuKToP
Tue Dec 9 00:00:23 CST 2008 Slackware 12.2 is released as -stable. Thanks as always to everyone who helped make this a great point release in the Slackware 12.x
Mariyan
Оправям си flash player-a и всичките му зависимости. След това ще запиша към 20-30 диска, за да освободя единия хард и да инсталирам на него Slackware.
Mariyan
След като не успях да си пусна интернета на slackware-а, реших да си инсталирам Fedora 9 и сега пиша от нея. Да живее линукс!
Mariyan
За пореден път Slackware ме изкара от равновесие. Ей много псуване понася тая ОС.
Mariyan
Не успях да преборя Slackware-a, не му тръгна нета и т'ва си е... Ще опитам след време пак, сега ще легна да спя. Лека нощ на всички!
Mariyan
Е тоя Slackware ме разби! Правилно са го казали хората - "Който ползва Red Hat знае само Red Hat, който ползва slackware знае линукс!"..