FromTheInside
КОПЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Trivium на Sofia Rocks!!!!!!!
joronedelchev
"Игрите на глада" излизат само в Синема сити, без арените. Представям си каква лудница ще е този уикенд в мола на Стамболийски.
nemesys
ee dobre, che doidoh v sofia da vidite i vie snqg :-D
Ethernet
Go to Sofia, leave your house like before, come back home and find out a new desk for you!
nemesys
fuuuck 1h 30min po-rano na garata...shte pukna
http://sinoptik.bg/sofia-bulgaria-100727011/10-days :/
Apr 10 2012, 09:47горе-долу същата работа като в Пловдив... иу
Apr 10 2012, 09:50>.<
Apr 10 2012, 09:54