joronedelchev
Новият мини-мол Galaxy center се оказа приятно място.
bgdn
iOS SDK and iOS 4.1 beta are now available from the iPhone Dev Center. ммм...
Soul4o
омг... пиша float:center и се чудя що не бачка...
Bozhidar
But you've occupied the center of my universe
Soul4o
след почти двучасова борба за живота на моите ipod слушалки, те умряха на оперативната маса... лека им пръст... ще тряя се ходи до apple center :]