ZzZaPyr
@man0l не се карат май.. Бяха писали, че бил хакнат и некви такива глупости.. не ща да ги линквам - avtorentacarnews в блогспот са. Можеш да им видиш поста
IskamZaem
avtorentacar -ската новинарска агенция отвори врати
http://avtorentacarnews.blogspot.com/
IskamZaem
avtorentacar -стващи има ли?
nickname778
@man0l не беше ли aVtorentacar ?
Mishef
Avtorentacar Avtorentacar Avtorentacar
http://mishef.com/?p=190