Rosh_twO
ae 2 den edno ku4e pred nas me sledva? 6to tka? az samo 1 pyt go pogalih..
angelcheto159
ami v momenta gledam kechmaniq po gtv az sam mujko momoche.
Wanted
proba prowerka 1-2, prowerka 1-2 ?...az sam zariben....
LiDSoN
Dnes ima slynce ... nai-veroqtno nqma i da vali ... a az sam v ujasno nastroenie i trqbva i da u4a ... kvo po smahnato ot tva ... :S
eli4ka84
koi li shte stane der Superstar Deutschlands.... az sam za Thomas..
mirela
Hubav den,na vsi4ki!A az sam martva sled no6tnata
mirela
Az sam Mirela,privet na vsi4ki!Tuk sam zaradi,nai-gotinia pi4-Evgeni.Ami tova e,kazah si bez boi.e... i srabska muzika.