Търсене на постове: blue

Йордан Яламов
Yalamov
@BlueDragon има значение как се изразяваш, защото е нужно и другите да те разбират- не само ти себе си. И все пак- протеин за маса няма :)
Йордан Яламов
Yalamov
@BlueDragon няма, може би знаеш :)
Йордан Яламов
Yalamov
@BlueDragon не виждам логика в това да има супер натравяне, при прием на белтък и на кафе... за 8 години стаж, не говориш много отракано... "протеини за маса"..
Георги Динков
gogata2427
Ориза в основен период,сега ми трябват храни с нисък ГИ ;) @BlueDragon
Георги Динков
gogata2427
Уоу,какво те посъветва?Попринцип кафе пия само в периода за релеф(сега),когато съм за маса никога не си позволявам,защото креатина.. @BlueDragon
Йордан Яламов
Yalamov
@BlueDragon във фет бърнърите :)
Йордан Яламов
Yalamov
@BlueDragon аз ще ти кажа, че преди тренировка е хубаво да се пие кафе. Въпреки, че в последно време го отричат... фармацевтите продължават да го слагат...
Георги Динков
gogata2427
Попринцип се пие преди тренировка или по време на кардио тренировката,много добро антиоксидантно действие има в/у мен.. @BlueDragon
semprom
ако не се лъжа на 22ри ще пускат наградите. А за това как се вземат .. не знам за първи път ще ми е :D @BlueDragon
semprom
@BlueDragon о имa имa :P
Стефан Митев
Rx-Ende
Bluetooth адаптера е Dead on Arrival, фък.
Стоян Николов
amigo
@BlueDragon да
Георги Динков
gogata2427
Аз си пазарувам само от силабг,става въпрос,че им разглеждах сайта на Редис и се сетих за това изказване на моя приятел.. :D @BlueDragon
Георги Динков
gogata2427
@Yalamov @BlueDragon Ако трябва да сме честни един към друг,то истината е : суроватка+казеин+креатин(матрица)+азотен буустер=качване.. :D :P
Георги Динков
gogata2427
Glutaform,Glutabuild,L-Glutamine <-- Без смисъл ако не се приема минимума от 15гр. на ден :D .. @Yalamov @BlueDragon
Страница: 15 16 17 18 19

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата