Търсене на постове: blue

шУс!
notexist
@BlueDragon отивай :Р
шУс!
notexist
@BlueDragon ти пък каква ракия пиеш, малък си още :Р
шУс!
notexist
@BlueDragon ракията не ме плаши. ти ли ще направиш салатата? :р
шУс!
notexist
@BlueDragon а то аз лесно ще ги преживея, има толкова много бира за пиене. но съм сигурна, че ще я пия заради победите им :Р
шУс!
notexist
@BlueDragon ще поживеем и ще видим. но Арсенал... мнеее, няма шанс :Р
шУс!
notexist
@BlueDragon о това няма да се случи. сигурна съм :Р
шУс!
notexist
@BlueDragon то това е само случайност :Р няма шанс да се повтори :Р
шУс!
notexist
@BlueDragon сакън, били са ни веднъж и голям праз.
В. Сотиров
sown
@BlueDragon сто процента е така ;)
В. Сотиров
sown
@BlueDragon едва ли има такива тук ..виждат се само такива на Ман.
bekyarov
@BlueDragon имат и по-голям от този на Манчестър
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
http://tyxo.bg/bluescreen <--- BLUE SCREEN OF DEATH FTW !!!
Snoopy
blacksnoopy
@mitternacht Мързи ме сега да я свалям. По-късно като седна на лаптопа, че неговия bluetooth е вграден ;d
theheaven
Честит Blue monday!!!
http://avtora.com/news/nowini/oficialno_18_yanuari_e_nai-depresirasht...dina
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Method-X нда , там и аз ще инвестирам на следващата заплата ^_^ Blue Stahli много ме радва :)
Страница: 23 24 25 26 27

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата