blacksnoopy
Soundgarden - Jesus Christ Pose
hippers
Туко ще гледах "Awake" с Jessica Alba и Hayden Christensen. Страшно добър филм, много ми хареса. Отдавна не бях гледал толкова стойностен филм.
nenko
Преди малко се прибрах от концерта на Chris Rea. Музиката беше страхотна, но като концерт не беше нещо особенно.