flox
stanah rano, spi mi se a ciala nosht triabva da pia na rojden den sam.
pesho
Basi tapoto party, palno e s pterodaktili i chekidjii. Iskam da pia hapcheta i sveta da stane rozoooov!
pesho
Izleznah da pia kafe s mackata a se ozovah v stara zagora! Kvo stana basi.?!