Anellya
Писна ми вече! Компютърът ми не ме слуша, а се разбира с всички останали. То се е видяло, пак ще търся компютърджии!
svenxxx
Оффф, тия от ХостСийн все имат проблеми с тъпите си сървъри, вече ме дразнят :X Май ще ги сменям скоро. Някакви идеи за добър хостинг? Набелязал съм си ns1.bg
FromTheInside
Sometime I wish life was as easy as my cell phone or computer; when I don't need, want , care anymore I can just delete it and Poof its all gone.
Ourz
Дайте некоя комедийка за гледане ...
@Emyto ще пробвам по-късно
Mar 23 2011, 13:35@Emyto инсталирах го, но явно не поддържа работа с FEBE и FireShot
Mar 23 2011, 14:10FEBE-то за какво ти е? Бекъпвай си нещата на ръка
. А FireShot си поддържа 4.0. Сега го пробвах (за първи път го виждам, май) и баца.
Mar 23 2011, 16:34Е при мен под Linux не иска да работи.. А FEBE-то е, за да ми бекъпва всичко само, не да си го правя на ръка, но май ще прибегна до ръчният метод...
Mar 23 2011, 18:33btw FEBE-то вече си работи перфектно
Mar 23 2011, 19:44