Rx-Ende
Eeeeeeeea*си майката! До какво стигнаха хората в тая държава, че да получат правосъдие о.О
BroNX
pffffffffffff ... bahti kvo e t1po da si buden weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
HILLa
aideeeeeee aideeeeeeeee kompira idiiiii
katyanedeva
mnogo sexy toq wasilis karas beeeeeeeeeeeeeeeeeee
georgimateev
OHHHHHHHH YEEEEEEEEEEAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!
Snake
yEEEEEEEEEEES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Баща ми сега ми купи скенер! YESSSSSSSSSSSSSSSSSS! Аз ще инсталирам драйверите и се почва яко Photoshop!
Rx-Ende
Na avtogarata sum. Free net, wheeeeeeeeeeeeee! Taka de, v 9:45 arrivederci Sofia..
fengi
slunceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Rx-Ende
Това е..това е..просто..YEEEEEEEEAH! Бас ловя, че скоро ще има AE-CS5(6 може би?) с тая функция! Много хитро! Точно като Content Aware Scaling във Photoshop CS4