Търсене на постове: eli

Александър Атанасов
mind
@nveselinov CentOS :)
Алекс
alex95
@nveselinov nginx дори да сложа без да завирам излишни репота. Въпреки че повече леко харесвам rpm пред deb
Алекс
alex95
@nveselinov Не харесвам CentOS, с прекалено много стари пакети е. Да се занимавам да компилирам php за глупости - не. Да ползвам 5.1.6 - не. Да не мога един
Алекс
alex95
@nveselinov Ако е дебиен с апач (има 2 такива впс-а) винаги ще се намери някой да го слоулорисне :) За това пред апача слагам HAProxy
Алекс
alex95
@nveselinov "CentOS, който във основата е debian" wth? CentOS e red hat. Debian си е дебиен. Аз на всички сървъри до момента ползвам debian с nginx или apache
Алекс
alex95
@nveselinov @semprom @BlueDragon @DMedia Мерси много :) :)
bezbelio
http://bezbelio.com/news/view/20/
Peter Nikolow
bgdn
@nveselinov не карам S класа...
Peter Nikolow
bgdn
@nveselinov ееешшшш i7? аз да не карам S-Klasse?
Peter Nikolow
bgdn
@nveselinov ми какво стана?
Peter Nikolow
bgdn
@nveselinov айде - имам нов MBP 15" и след седмица и нещо iMac... ти още ли се мъчиш?
Svilen Popov
igri7
Angelina Joli Makeup http://bit.ly/gBJ5hP
Peter Nikolow
bgdn
@nveselinov с 3 дена закъснение... да не живееш в провинциална Монголия?
В. Сотиров
sown
@nveselinov @podmatrix тенкю! ^_^
Peter Nikolow
bgdn
@nveselinov специалист си ама още нямаш нищо подкарано... че и бизнес ще правиш... май има още много ляп да изядеш...
Страница: 53 54 55 56 57

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата