@nveselinov за да разбереш, че цената посредством смс не е вдигната от алчност както казваш, а от необходимост при плащане за 12 месеца цената е само 1.20....
@nveselinov месец съответно коменсацията е за период от 15 дни , ти директно заяви че искаш 30 дни и по-принцип нямаше да има никакъв проблем..........