Търсене на постове: eli

nacholibre
@nveselinov за нормалните потребители на 15 минути ограничението от скоро. За по-дълги видеота (абе как е множествено число на видео?) трябва да си партньор.
Георги Динков
gogata2427
максималната дължина е 15 минути,но можеш да им пишеш и да оставят повече място. @nveselinov
rups
@nveselinov А също така скоро ще пускат да се гледат и full movies
rups
@nveselinov Значи имаше някакъв начин да се качват по-дълги видеа,но не си спомням точно за какво става въпрос (но не е хак),а ограничението вече въобще не е 10
Peter Nikolow
bgdn
@nveselinov да - има аканути за които това ограничение не важи...
Peter Nikolow
bgdn
@nveselinov какво им продаваш? дай списък...
bekyarov
@nveselinov влез в скайп
Peter Nikolow
bgdn
@nveselinov ще ти свърши но най-малките SATA са май 160.. или може и да се лъжа. Затова му бери лайката и вземи чииииииииисто нов
toshe6
http://agrosaveti.com/bee-keeping/bee-article...cheli.html
toshe6
http://agrosaveti.com/bee-keeping/bee-article...cheli.html
Peter Nikolow
bgdn
@nveselinov никак убаво... т.е. губиш retail-a.
Peter Nikolow
bgdn
@nveselinov тези истории с 40-80г ги разправяй на баба си... трябва ти SATA което значи абсолютен минимум от 200Г (или 160) инак ще има kext кючек което не е ..
Peter Nikolow
bgdn
@nveselinov м? Мост.БГ anyone? 500GB HITACHI SATA2/16MB 85.00 500GB SEAGATE SATA2/PIPELINE 85.50 500GB SEAGATE SATA2/LOW POWER 83.00
Peter Nikolow
bgdn
@nveselinov ? чисто нов 500Г е 80 лв? Има ли смисъл да купуваш че и втора употреба?
Peter Nikolow
bgdn
@nveselinov значи във форумите е пълно с информация - но навсякъде препоръчват инсталирай на отделен диск...
Страница: 71 72 73 74 75

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата