Leda
'She's a pretty girl. She's always falling down. And I think i just fell inlove with her. But she won't ever remember, remember.. '
miStalE
ехааа изгледах 21 серия от втория сезон на gossip girl супер зарибяваща! Сега ще се прехвърля на one tree hill и после пак на gg xD
miStalE
лелееее излезли са 3 нови серии на one tree hill и на gossip girl а аз още не съм ги гледалааааа. Започвам с първата xD айде xD
acnapyx
Wizard of Oz: "Transported to a surreal landscape, a young girl kills the first woman she meets and then teams up with three complete strangers to kill again"
simsy
Гледам "The other Boleyn girl".
simsy
House, Gossip Girl и Two and a half men. Кое ли да гледам първо?
Sham
The Girl Who Silenced The World For 6 Minutes
blacksnoopy
Billie Jean is not my girl