Търсене на постове: emo girl

Любомира Новачкова
bubulinka
@Sham ми няма нито gossip girl, nito friunge, nito house!
BeautifuLDisasteR
тъкмо най-после намерих време да изгледам последния епизод на gossip girl става все по-интересно
Лидия
LiDSoN
You change your mind Like a girl changes clothes.... :D
doskias
Everyone deserves their 5 minutes of "the girl next door", honestly!
patblansh
поздравявам всички със слънчева прозявка и зареждаща и вдъхновяваща песен - Тhe Girl From Ipanema :) и чаша ароматно дълго кафе на терасата...
http://www.youtube.com/watch?v=DSJ5xZci9mI
BeautifuLDisasteR
новата серийка на gossip girl е качена ех нямам търпение да я видя
Симона
simsy
Най-после ми остана достатъчно време, че да гледам Gossip Girl. Само да го прехвърля на лаптопа. Нямам търпение :D
Петър Стойков
Longanlon
на тия gossip girl, heroes и 4400 така и не можах да хвана какво им е интересното. сега обаче ще гледам terminator s2e3 и big bang theory s2e1
Любомира Новачкова
bubulinka
2 епизода на Heroes и един на Gossip Girl, какво по-напред?
Стефан Митев
Rx-Ende
@Qlamoff Cute girl ;)
Георги Неделчев
joronedelchev
Ха, в Entourage се появи едната от Gossip Girl. Прескочила от един файл на хард-диска ми в друг.
stefcho
stefcho
if u're havin' girl problems i feel bad for u son
BeautifuLDisasteR
е още няма субтитри за gossip girl пак ще трябва да гледам без
Симона
simsy
Добро утро :) Ще си направя нещо за хапване и ще гледам "Gossip girl".
Любомира Новачкова
bubulinka
Мисля, че обожавам новия сезон на Gossip girl :)
Страница: 23 24 25 26 27

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата