eyankulov
Абе това facebook e пълна пръдня (без извинение)!
Nick
Пф как така изведнъж facebook ми стана на български език... Добре че има опция да го върна на английски, че иначе не знам.
php-bg
p2p конференцията няма да се размине без наше участие.Ще ви досаждаме на тема "Facebook приложения с PHP или как да помогнете на хората да досаждат още повече"
stankoff
Някой тук да пише apps за Facebook?