rhea
Почивам си малко от досадното учене като зяпам снимките в facebook групата"NAI-MRAZIM SELSKI PRUCHKI I LEOPARDOVI SHTAMPI !!!"
sentinel
Facebook е охлюв! На всичкото отгоре и мирише на ако! При такива приходи, що не си купят повече сървъри! Мрън!
blacksnoopy
Някакъв нов спам по Facebook - "Мислиш ли"
sentinel
Пфф... има импорт на контакти от facebook и linkedIn ... В продукт на Microsoft!! Има и аналог на google groups (най-сетне!) Йес!!!
sentinel
Най-сетне и Microsoft си направиха "социална мрежа"... Макар, че тяхното е твърде cloud и вероятно потребителите няма да се чувстват като във Facebook...
Nick
Facebook Connect било тръгнало официално. Започва да става все по-интересно!
http://visionforweb.com/read/729.html
svejo
Може да си аднете профила на Svejo Net във Facebook - www.facebook.com/profile.php?id=1633495960