stankoff
Регистрирах се в Facebook и чакам писмото за потвърждение вече 5 минути
Emyto
Ха, смени ми се интерфейса на facebook-а. Но ще го разглеждам друг път, защото отивам да запивам преди Металицата. Айде чаоС!
Sham
Facebook има нова подредба,малко са пипнали дизайна.
http://www.new.facebook.com
Nick
Facebook немат спирачки. Над 132 милиона потребителя, това прави повече от 150% растеж за последната година.
joronedelchev
Мдам, новият Facebook не е никак зле.
pesho
Защо за моя акаунт още не активен новия дизайн на Facebook? Гледах разни миниатюрни screenshots, но ми е интересно да видя какво ново са измислили.
plastichen
Вече свикнах и се кефя много на новият дизайн на Facebook.
plastichen
Новия дизайн на Facebook нещо ми е малко странен, въпреки че има идея.
http://new.facebook.com
georgi
Ne obicham da pisha na 6liokavica na "ofitsialni" mesta... so, opening... and the first impression of edno23 is that it's just like Facebook's status field!