Millita
Im touching your skiiiiin If its only a fantasy, then why is it killing me? .. (music)
t0m3kk
хах отварям дискографията на Celldweller и почва песента, с която се зарибих... и само кат' ми запя "Inside this fantasy it seems so real to me..." ;]
Georgieff
Май почвам да се напивам от Fanta-та ? :o
nacholibre
Който се кефи на стоп моушън да гледа fantastic mister fox
coolpuppy
There is a place for you and me like in your wildest fantasy.. Come with me and take my hand.. enjoy your trip to Wonderland!