ReXTaN
Slavi Trifonov - Nirvana Kiuchek
http://youtu.be/PHDadpq4At4
tenderlilac
kazah na fifi da ne mi dava da piq pyk. mrryyyyyyyyyn. mryn. i zashto izobshto pisha tukaaaaaaaaaaa
tenderlilac
pfffffffffffffff. vsichko jivo leji i nina postoqnno mrynka, che trqbvalo da si izmie zybite?! a sneji se moli na fifi da i dade da pushi a na men mi e zleeeeee
http://4.bp.blogspot.com/_AMKFifiDIZI/TRm_mpo...nitivo.jpg
Jan 27 2012, 23:16just saw it, честно казано ме кефи етно ритъм с китари
Jan 27 2012, 23:33Развалиха ми музиката.. Oh the agony in my ears!
Jan 27 2012, 23:34