gogata2427
- Пух? - Да, Прасчо? - Радвам се, че си до мен, Пух! - Аре без педераски истории. xD ;d
samsara3nirvana
Гледам някакъв странен филм (руски) по BTV-comedy, който много напомня за филмите на Кустурица, но в същото време няма нищо общо... и се депресирам още повече.
CECOOO
Дъбстеп в ежедневието (5secondfilms)
rups
127 Hours беше мн добър филм, но за добро или за лошо много напомняше на Into The Wild... много ми е странно защо не е взел Оскар
абе не са се изтъркали в реалния живот,не че не ги чувам,ама по-по друг начин.
Sep 06 2011, 14:02и това е така. но аз толкова обичам Пух, как може така да му се подиграват значи
Sep 06 2011, 14:03Все някого трябва да хулят. Той го приема на шега,ти също би трябвало така да го приемеш !
Sep 06 2011, 14:03а аз го приемам
Sep 06 2011, 14:10hhahahahahaa
tiq filmi s pras4o i puh mi pisnaha, no tova mi haresa!
Sep 06 2011, 15:22