фейсбук и почти всичко де ползва ajax е затворено проблема е че ползвам твърде мн приложения : Visual studio + opera x2 + foobar +navicat+ vmware + skype x2
При алкохола въпроса е както казва евангелието на Спас "Аз мога... или не мога..."не за майката) а при марихуаната е "Къде ми са джобовете..."личен опит)