Търсене на постове: fire

Peter Nikolow
bgdn
По-малко от 24 часа откакто държа Kindle Fire и е най-доброто устройство(след iPad)като таблет и най-лошото едновременно.Много са се трудили
В. Сотиров
841dd16f535896e520be76cd5bfe8c38-342873302.gif sown
@blacksnoopy слуша Prodigy :D :D :D
Боби
Bobdweller
People are weird. :)
-=*****=-
zoom_portalshirt_wcc.jpg mitternacht
@alien_firefox mhm mhm
Георги Цветанов
Screenshot.png t0m3kk
Определено е по-лека и върви доста по-добре на застарялата ми машина... под все още не съм погледнал как е...
Георги Цветанов
t0m3kk
Позанимавах се малко, за да до и до 1.6.0_29 :) и се чувствам доволен, като се сетя преди колко проблеми имах с Java update...
Peter Nikolow
bgdn
Айди на Firefox8! ftp://ftp.mozilla.org/pub/firefox/releases/8.0/
Никола ☀ ∞  ♺
219mD.png aviatrix
need more ram :(
cat like thief
schizophrenia
u’ve ignited a fire in me that i thought was long burnt out.
Георги Цветанов
t0m3kk
Честно казано съм доста разочарован, че 7.0.1 за не може да работи с 11.0 ... И трябва да ползвам ..
Fluxy
346617_460s_v1.jpg belushka20
That is so true!!
Георги Цветанов
t0m3kk
@sandprince оправи си малко css-a на темата на блога :)
Наси
nveselinov
Firefox 7
fransk Cognac
viktorkoichew
Много ме кефи тоя playfire.com
https://www.playfire.com/
DSC00019.JPG wisper
Ето го и едно от мойте кучета :Р
Страница: 12 13 14 15 16

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата